Jak możesz zwiększyć swoją atrakcyjność?

Zastanawiałaś się kiedyś jak być bardziej atrakcyjną? Na czym polega bycie atrakcyjną? Dlaczego niektóre kobiety dostają w życiu to czego chcą, a inne nie? Czy ich atrakcyjność, ma z tym coś wspólnego? I na czym tak naprawdę polega ich atrakcyjność?

Uważam, że piękno to nie to co na zewnątrz, tylko to co wewnątrz Nas. Wiem, że nie jest łatwe nagle powiedzieć sobie – “Jestem zajebista”. Dodatkowo jeśli przez swoje dzieciństwo towarzyszyły Tobie słowa czy to rodziców, czy rówieśników – “Źle to robisz”, “Jesteś beznadziejna”. No ale od czegoś trzeba zacząć. Dziś chcę się podzielić z Tobą kilkoma rzeczami na które warto zwrócić uwagę, aby być i czuć się bardziej atrakcyjną. Może warto zacząć chociaż od jednej rzeczy?

Uwierz w siebie

Atrakcyjna kobieta to niekoniecznie najpiękniejsza kobieta. To kobieta, która dobrze czuje się ze sobą. To kobieta, która jest pewna swojej wartości. Bije od niej ciepło i pewność siebie. Nie szuka akceptacji u innych, nie potrzebuje tego, bo sama siebie akceptuje. To kobieta, która docenia swoje ciało i je kocha bez względu na to czy wpisuje się w obecne kanony piękna czy nie.

Celebruj swoją kobiecość

Atrakcyjna kobieta to taka, która żyje w taki sposób jakby najlepszą rzeczą, jaka jej się w życiu przydarzyła to to, że jest kobietą. Tak właśnie powinny czuć się wszystkie kobiety. Doceniać swoją kobiecość, a kobiecość to bycie silną, sprawczą, empatyczną, miłą i jednocześnie ciepłą.

Bądź uczciwa

Bycie atrakcyjną, to bycie szczerzą i uczciwą. Posiadanie dobrych intencji i otwartego serca. To umiejętność pokazania swojej wrażliwości i bycie autentycznym. Dzięki temu inni czują, że mogą być przy Tobie sobą.

Nie oceniaj

Nie osądzaj, zrozum, że każdy ma swoją własną prawdę. Bądź otwarta na innych. Bycie atrakcyjnym to słuchanie innych, bez osądzania ich za ich działania i myśli. To zrozumienie, że każdy popełnia błędy i umiejętność wybaczenia.

Bądź życzliwa

Audrey Hepburn powiedziała – „Piękno kobiety nie tkwi w jej twarzy, ale prawdziwe piękno odbija się w jej duszy. To życzliwość, którą z miłością okazuje, pasja, którą zna.” Każdy, kto jest życzliwy, dobry i chętny do pomocy jest odbierany przez otoczenie, jako osoba bardziej atrakcyjna.

Nic nie czyni kobiety piękniejszą , niż jej wiara we własne piękno.

SOPHIA LOREN

Uśmiechaj się

Uwierz mi, że nie ma znaczenia czy masz na sobie sukienkę za 30 zł czy 300 zł jeśli się uśmiechasz. Nic, co masz na sobie, nie jest ważniejsze niż twój uśmiech. Osoby, które się uśmiechają natychmiastowo wzbudzają u innych ciepłe uczucia i inni czują się dobrze w ich towarzystwie.

Znajdź swoją pasję

Kobieta, która jest pełna pasji wydaje się być bardziej atrakcyjna. Jeśli masz coś co pochłania całą Ciebie i o tym opowiadasz, natychmiastowo przyciągasz uwagę. Kobiety, które mają odwagę aby realizować swoje pasje, wydają się piękniejsze.

Dbaj o siebie

Wydaje się to być oczywiste. Zadbana kobieta, to atrakcyjna kobieta. Ale tu nie chodzi o twój makijaż i super fryzurę. Dbanie o siebie to, bycie uważnym na swoje potrzeby. To dbanie zarówno o  zdrowie fizyczne jak i psychiczne. To świadomość tego co jesz, czy się ruszasz, ale również jak spędzasz wolny czas i jak ładujesz swoje baterie.

Bądź świadoma

Kobieta, która jest atrakcyjna to kobieta, która nawet jeśli ma na sobie spodnie dresowe i nie umyła swoich włosów od tygodnia, szanuje to i rozumie. Wie, kim jest, wie, kim nie jest. Zna swoje wady i mocne strony. Rozumie, że nikt nie jest doskonały i wie że ona też nie musi. Daje sobie przyzwolenie na bycie sobą. Nawet jeśli ma gorszy dzień, to nie próbuje udawać, że jest inaczej. Jest autentyczna.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments