...
Marzy Ci się życie.

Na blogu znajdziesz inspiracje, wiedzę i narzędzia
aby lepiej zrozumieć siebie i zmienić swoje życie.

Porażka – jak sobie z nią poradzić?

Kiedyś wierzyłam, w to, że aby osiągnąć to co sobie zaplanowałam, a wymaga ode mnie sporej odwagi i znajduje się poza moją strefą komfortu . Dlatego aby to osiągnąć potrzebuję najpierw zdobyć większą pewność siebie i zbudować silne poczucie własnej wartości. Znasz to?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
znaki wskazujące na przeszłość i przyszłość

Jak uwolnić się od przeszłości? 7 kroków do uzdrowienia.

Wielokrotnie spotykam się z sytuacją, kiedy klienci powstrzymują się od pracy i rozwoju ze względu na swoją przeszłość. Niezależnie od tego, czy dzieje się tak z powodu starych schematów, które zostały im niejako przekazane przez od ich przodków (rodzice, dziadkowie), trudnych doświadczeń, jakie były ich udziałem, tego, w jakim otoczeniu i warunkach przyszło im rozwijać się i dorastać. Nie ma...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Dobre samopoczucie w pracy

Stresująca praca, terminy na wczoraj, frustrująca koleżanka i pewnie jeszcze wiele innych. Istnieje mnóstwo czynników, które powodują, że stres w pracy jest nie do ogarnięcia, a to już jeden krok do wypalenia. Dziś mam dla Ciebie 6 (potwierdzonych naukowo) sposobów, jak zadbać o dobre samopoczucie w pracy.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
jak zmienić swoje życie

Jak samemu zmienić swoje życie?

Nie pomylę się, jeśli powiem, że pewnie każdy z nas chciałby coś w swoim życiu ulepszyć. Relacje, język angielski, pracę zawodową czy kondycję fizyczną. Nie każdy z nas jest gotowy na pracę ze specjalistą - coachem czy terapeutą. Dlatego dziś chcę Ci przybliżyć kilka sposobów jak możesz sama sobie pomóc.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Coach czy psycholog – jaka jest różnica?

Coach czy psycholog — jaka tak naprawdę jest różnica? Do kogo powinnaś się zwrócić o pomoc? Masz mętlik w głowie? Czujesz, że już sama nie wiesz, czy terapeuta, czy coach Ci pomoże? W tym artykule wyjaśnię Ci różnice i podobieństwa między pracą terapią a coachingiem, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Jak budować poczucie własnej wartości?

Poczucie własnej wartości to coś więcej niż tylko to, co o sobie myślimy. Poczucie własnej wartości bezpośrednio wpływa na to, jak wygląda twoje życie, jakie relacje budujesz oraz to jak się czujesz ze sobą. Poczucie własnej wartości to wiara we własne możliwości i swoją wartość.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Psychologia zmiany. Dlaczego czasem, tak trudno nam się zmienić?

To trochę smutne, że nawet naukowcy potwierdzają, że nasz mózg zbudowany jest w ten sposób, że zmiana życia jest po prostu trudna. Nieprawdaż? A no nie do końca. Oczywiście, możesz potraktować te badania jako swego rodzaju wymówkę. No tak, nie zmieniam swojego życia, bo jest to trudne. Nawet nauka ma na to dowody. A nauka, to nie żarty. A może jednak wyjść...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne – dlaczego tak trudno je realizować?

Nowy rok - nowa ja. Ile razy już to słyszałaś? A może nawet sama sobie powtarzałaś? Postanowienia noworoczne - pewnie już kilka razy w twoim życiu, zdarzyło Ci się podjąć próbę ich realizacji. I jak? Udało się? Mogę się domyślać, że jeśli zaczęłaś czytać ten artykuł to pewnie, miałaś problem z dotrzymaniem sobie postanowień. Chcę, abyś wiedziała, że nie jesteś...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.