...

Na blogu dzielę się wiedzą oraz prostymi sposobami i narzędziami dzięki, którym będziesz mogła pomóc sobie sama. Mam nadzieję, że znajdziesz tu sporo inspiracji, dzięki, którym poczujesz się lepiej.

Boisz się, że kogoś urazisz?

Często nawet nie mamy świadomości, że próbujemy wziąć na siebie odpowiedzialność za to jak czują się inni. Czasem jest to tak automatyczne zachowanie, że wydaje się wręcz naturalne. No bo przecież, jeśli na kimś mi zależy to chcę aby czuł się dobrze. A broń boże, żeby to co powiem czy zrobię ją/ jego zraniło.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Strach lęk niepokój czym się różnią

Strach i lęk – czym się różnią?

Zobacz ten krótki post w którym wyjaśniam jaka jest różnica między strachem a lękiem. Wiele osób używa tych terminów zamiennie, ale zrozumienie różnicy między nimi może mieć znaczący wpływ na Twoje samopoczucie. Dodatkowo dowiedz się w jaki sposób strach i lęk objawiają się w ciele.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Złość – co to za emocja i jak objawia się w ciele?

Która z nas nie słyszała w dzieciństwie, aby być grzeczną dziewczynką. Nie sprawiać kłopotów i najlepiej się nie odzywać. Dziewczynki mają być miłe i ugodowe, a nie wrażać swoją złość, gdy ich granice są przekraczane — KONIEC KROPKA. Jest wiele możliwości wyrażania...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
jak sobie radzić ze złością

Jak sobie radzić ze złością?

Złość, jako jedna z trudniejszych emocji, jest bardzo widoczna dla otoczenia i dlatego często próbujemy ją ukryć lub stłumić, aby nie pokazywać na zewnątrz tego, co właśnie czujemy. Dodatkowo zazwyczaj złość, nie jest akceptowana społecznie, co nie ułatwia jej ekspresji i wyrażania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Wstyd i poczucie winy

Wstyd i poczucie winy – jaka jest różnica?

Chociaż wiele osób używa słów „wina” i „wstyd” zamiennie, z perspektywy psychologicznej odnoszą się one do różnych doświadczeń. Oczywiście poczucie winy i wstydu czasami mogą iść w parze, co będzie oznaczało, że to samo działanie wywoła w Tobie zarówno ...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Jak być atrakcyjną – 9 nieoczywistych sposobów

Uważam, że piękno to nie to co na zewnątrz, tylko to co wewnątrz Nas. Wiem, że nie jest łatwe nagle powiedzieć sobie - "Jestem zajebista". Dodatkowo jeśli przez swoje dzieciństwo towarzyszyły Tobie słowa czy to rodziców, czy rówieśników - "Źle to robisz", "Jesteś beznadziejna".

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.